2022 yılı içerik üretimi dökümüm

2022 yılı içerik üretimimin dökümünü çıkarayım dedim (eğitimler, konuşmalar ve Der-Ya’daki içerikler dahil değil)

🎙️ 44 podcast bölümü (22 konuk)
Değer Yaratmanın Formülü podcastinde üçüncü yılı devirdim, Her pazartesi bir bölüm (yılda 8 hafta ara) artık oturdu. Tasarım odaklı düşünme, inovasyon, girişimcilik, davranış psikolojisi gibi alanlarla ilgilyseniz Spotify veya Apple’da takip eder, hatta yıldızlayıp değerlendirme yazarsanız çok sevinirim.
✍🏻 241 yazı
Neredeyse tamamı Linkedin’deki haftaiçi günlük yazılarım ama hepsini websitemde bulabilirsiniz, merak ettiğiniz konularda arama yapabilirsiniz veya hazır anahtar kelimeleri aratabilirsiniz.
📧 52 Haftalık + 24 ayda iki defa bülten
Bir önceki haftadaki yazılarımı, podcast bölümlerini ve Kitap Kulübü duyurularını yayınladığım bülten. Bir de Linkedin’de ayda iki bülten POSTA 14/28

📚12 kitap kulübü buluşması
Kulübümüze kayıt olmak isterseniz formu doldurabilirsiniz.

Kitap kulübüne ayrı bir başlık açmam lazım:

🏠 Kulübümüzü 15 Ocak 2021’de kurmuştuk. Bugün kulübe kayıtlı 808 üye var, (whatsapp gruplarında 400e yakın üye) ve 2022 yılında en az bir toplantımıza katılmış 104 üyemiz oldu. Her ayın son Çarşambası buluşuyoruz, bu kulübümüzün tek sabiti ve değiştirilmesi teklif dahi edilemez maddesi. 😁 Pro Tip: Bir topluluğunuz varsa böyle ritüellere ihtiyacınız var.

📚 Yılda 3 kere yapılan öneriler üzerinden benim oluşturduğum kısa listeden oylamayla okuyacağımız kitapları seçiyoruz. Okuduğumuz 4 kitaptan üçü sosyal bilimler/iş dünyası/kişisel gelişim alanından, biri de edebi/kurgusal eser.

⌚ Toplantılarımız ortalamada 1 saat 15 dakika sürüyor. Herkes 3’er dakikalık söz alıyor.

📈 Ortalamada 40 kişi toplantının bir bölümüne katılıyor. Bu arada gelince konuşmak mecburi değil tabii, hatta sadece dinleyenler de bu toplantılara zaman ayırdıkları, konuşanlara şevk ve mutluluk verdikleri için değerli bence.

🏆 İki şampiyonumuz var (toplam 12 toplantıdan) hiçbirinde beni yalnız bırakmayan Yavuz Hocam🙏🏻, ve 11 toplantıya katılan Sevgili Dilek GEÇİT. Toplantıların en az yarısına katılan 23 müdavimimiz var.

📝 Son olarak da bu yılın ortasında kitaplar hakkındaki notlarımızı, film, kitap tavsiyelerimizi airtable’da tutmaya başladık.
Kulübümüze sizi de bekleriz (kitapsever olmak dışında bir şartımız yok)

Önümüzdeki yıl içerik üretiminde “video olayı”na girmek istiyorum, hadi hayırlısı. Ha! Bir de bütün bunları nasıl yaptığımı anlattığım bir eğitim sunma planım var 😉

Herkese sağlıkla, keyifle hedeflerine koşacağı bir yıl diliyorum 🙋🏻‍♂️

Bunu paylaşın
Tartışmaya katılın

Okumaya devam edin