Değer Yaratmanın Formülü Kitap Kulübü

Değer Yaratmanın Formülü podcastini benimle aynı ilgi alanına sahip insanlara seslenmek için yayınlamaya başlamıştım.

Ama kısa süre sonra bunun bana yeterli gelmediğini fark ettim. Podcastimin konularına ilgi duyan başka konularda uzmanlık sahibi kişilerle tanışmak ve görüş alışverişinde bulunmak için bir kaç yol denerken pandemi çıkageldi.

Belki biraz da pandeminin etkisiyle yazın dünyasına biraz daha ağırlık veririken aklıma okuduğum kitaplar hakkında da insanlarla tartışabileceğimiz fikri geldi, bunu da yine podcastimin konularının paydasında yapmaya karar verdim.

İnsan odaklılık ile değer yaratmak, bunun için davranış psikolojisi, ekonomisi gibi bilim dallarından destek almak isteyen, pazarlamayla uğraşan, bir girişim fikri olan veya bu konularda kendisini geliştirmek isteyen herkes bu kitap kulübüne katılabilir.

Şu an çevrimiçi olarak başlıyoruz, ileride yüz yüze devam edebiliriz, o yönde talep olursa.

Bürokratik bir tat vermek istemem ama bazı kuralların olması herkese kendini daha iyi hissettirecek, gereksiz tartışmaları ve hatta olası kırgınlıkları önleyerek oturumların daha sorunsuz ve verimli yapılmasına yardımcı olacak.
Göreceksiniz bunlar sağduyuya dayanan basit kurallar.
Gayet tabii talepler doğrultusunda gözden geçirilebilir.

Not: Ed.Mürsel Çavuş’un paylaştığı Okuma Kulüpleri, OKUYAY Platformu, 1.Baskı, Aralık 2020 adlı eserden faydalandım, hem yayıncısına hem Mürsel Hanım’a çok teşekkür ederim.