Gençler ileriye

Şirketlerin ve pozisyonların talep ettiği pratik becerileri kazanacağınız, sizi dijital açıdan bilgili ve çevik bir problem çözücü, duygusal açıdan zeki bir iletişimci ve her duruma uyum sağlayabilen dayanıklı bir lider olmanıza hazırlayacak bir programa katılmak ister misiniz?

Üstelik bu global bir program ve yaşam boyu öğrenmeye inanan gençleri bir araya getiriyor.

Beş ay boyunca haftada sadece iki saat ayırmanızı gerektirecek. Üstelik sonraki bir buçuk yılda katılımcıların oluşturduğu global ağın bir parçası olup online etkinliklere erişim imkanı var.

Peki bu programın dünyanın önde gelen yönetim danışmanlığı firmalarından McKinsey tarafından hazırlanmış olduğunu ve tamamen ÜCRETSİZ olduğunu söylesem?

Geçtiğimiz aylarda bu programın duyurusunu yaptığımda inanılmaz sayıda teşekkür mesajı almıştım. Önce bu fırsattan haberdar olmalarını sağladığım için, ardından bir çok kişiden de kabul aldıkları sevincini paylaşmak için. Bu gerçekten göz ardı edemeyeceğim bir geri bildirim benim için, programın tekrar açıldığını öğrendiğimde bunu da mutlaka duyurmalıyım dedim.

McKinsey’e çok eleştiri getirebilirim ama bilgiyi derleme, anlamlandırma ve sunma konusunda haklarını teslim ederim. Öte yandan inanılmaz bir global iş yönetimi birikimine sahipler.

Sadece gözönünde bulundurmanız gereken, programı takip edebilecek kadar yeterli ingilizce bilgisine sahip olmanız (evet işte yine çıktı karşımıza dil bilgisi, eğer bunu halletmediyseniz önceliğiniz bu olsun) ve 5 yıldan AZ iş tecrübesine sahip olmanız veya bu tecrübeden fazla ama kendi başınıza çalışmış olmanız (altınızda kimsenin olmaması) gerekiyor. Yani biraz iş tecrübeniz olması ama ya 5 yıldan az, ya da yöneticilik yapmamış olmanız isteniyor. Herhalde ağaç yaşken eğilir diye düşünüyorlar.

Bir kurumda çalışıyor olmanız da şart değil, kendi işinizi yapıyor, ya da önceki işinizden ayrılmış ve şu an iş arıyor olabilirsiniz.

Eğer bu şartları sağlıyorsanız hiç tereddüt etmeyin.

Bunu paylaşın
Tartışmaya katılın

Okumaya devam edin