Pek yakında

Değer Yaratmanın Formülü | Podcasti Kitap Kulübü’nde zaman zaman alevlenen çağrılara bu defa kulak tıkamadım ve DYF Sinema Kulübü’nü kurdum. Öncelikle yine kitap kulübümüzün ilgi alanı paralelinde 5 tema belirledik.

🎬 İş dünyası
🎬 İnsan ve Yapay Zeka
🎬 Hayatın Anlamı
🎬 İnovasyon
🎬 İnsan İlişkileri

Hatta bu temalarda ilham verici filmler seçmesini Google Bard ve Chat GPT’den istedim. Gelen önerilerle birlikte bir seçkiyi padlette oluşturduğum bir sayfada yayınladım ve oylamaya açtım.

Oluşturduğumuz 5 tema başlığındaki listede en çok oyu olan film “Umudunu Kaybetme” oldu.

Beni takip edenler biliyor. Her topluluğumuz için bir sabit buluşma günümüz var. Böylece her seferinde yeni buluşma günü belirlemek için zaman ve enerji kaybetmiyoruz. Bu ritüel ilgilenen herkes için de programını oluştururken kolaylık sağlıyor, biliyoruz ki her ayın ilk Pazartesisi Dijital Akıl Kulübü, her ayın son Çarşambası ise Kitap Kulübü toplanıyor. Her ayın 15’inde ise sinema gecesi yapmaya karar verdik. Artık haftanın hangi gününe denk gelirse.

Bu filmi seyrettiyseniz ve seviyorsanız kitap kulübümüze hemen katılabilirsiniz. Whatsapp grubuna katılıp bildirimleri alabilirsiniz. Bu bahsettiğim, sürekli büyüyen ve oylanan film listesine de erişebilirsiniz ve siz de önerilerinizi bırakabilirsiniz tabii.

İlk buluşmamız bu akşam (15 Ağustos) saat: 21:00-22:00 arasında. Filmi seyredip gelmiş olacağız ve film hakkında konuşacağız. Kitap Kulübü formatında olacak yani. Küçük bir sürprizim de olacak. 😉

Tartışmaya katılın