Neden içerik üretmek istiyorsun?

Nasıl yapıyorsun diyorlar. Bunca içeriği nasıl üretiyorsun, nasıl sürdürebiliyorsun. Bu sorularda genelde kıskançlık değil, merak hissini duyuyorum, yani “ben nasıl yapabilirim”i duyuyorum.

Bunu birkaç yazıyla anlatmak mümkün değil. Kullandığım bir çok araç da var. O yüzden epeydir bir kurs hazırlamayı planlıyorum (evet evet bunu kaçıncı kez söyledim bilmiyorum, ama artık daha ciddi ele alıyorum)

Asıl merak ettiğim bu kursun potansiyel müşterilerinin kimler olacağı, daha doğrusu ne amaçla bu kursla ilgilenecekleri.

Bu kursta nasıl içerik ürettiğimi, hangi araçları nasıl kullandığımı anlatmayı (göstermeyi) ve kendi planınızı yapmanıza yardım etmeyi planlıyorum. Yani Linkedin kullanımım hakkında strateji ve taktiklerden bahsedeceğim ama bu kapsamlı veya onaylı bir Linkedin kullanma kılavuzu olmayacak. Aynı şekilde podcast anlattığımda da kendi deneyimimi aktaracağım, tabii bundan feyz alacağınız şekilde.

Size nasıl bir kurs başlığı çekici gelirdi diye sorsam. İçinde sizi çeken motivasyon kaynaklarını fark edeceksiniz zaten.
Karakter kısıtı nedeniyle tam halini burada veriyorum

“Yan Gelir Başarısı: LinkedIn ve Podcast Yoluyla”
“LinkedIn ve Podcast ile Hayalinizdeki Kariyerinizi Oluşturun”
“İçerik Üretimi: İş Dünyasında Etkili Olmanın Anahtarı”

Bu arada atladığım bir motivasyon kaynağı varsa yorumlara yazarsanız çok sevinirim. Sizin için olması gerekmez, bir arkadaşınız için de olabilir😁

Bunu paylaşın
Tartışmaya katılın

Okumaya devam edin