Çaya, kahveye kolajen

İki hafta kadar önce Linkedin’de içerik üretenleri bir araya getirmişti Stradesco Dijital Ajans kurucusu Zeynep Kömürcü Bulut. Sağ olsun beni de konuşmacı olarak davet etmişti ama benden kaynaklanan bir yanlış anlama yüzünden katılamamıştım. Oysa Linkedin’de içerik üretmek ve bunun iletişimdeki rolü üzerine epey kafa yoruyorum.

Geçen hafta İstanbul’a döndüğümde ise bu düşünceli hediyeyi ofiste buldum. Meğer Sevgili Nilüfer Adli Özeren diğer konuşmacılar için olduğu gibi benim için de ismimin yazılı olduğu termostan hazırlatmış. Naturagen Kolajeni ise uzun zamandır biliyorum. Hatta Kasım 2016’da konuşmacı olarak davet edildiğim Alkollü İçeceklerde İnovasyon konulu konferanstaki sunumumda, Japon üretici Suntory’nin kadın tüketicilere özel ürettiği “Precious” adlı kolajen katkılı birayı da örnekler arasında verdiğimi hatırlıyorum. Ama daha önce deneme fırsatım olmamıştı, bakalım bir süre kullandıktan sonra farkı anlayabilecek miyim?

Ben yine Çeşme’de düşük yoğunluklu çalışma moduna döndüm, bayram sonrası koşuşturma devam edecek, yine İstanbul, bu defa okullar arası trafik. 😏Herkese sevdikleriyle huzur ve mutluluk dolu bir bayram diliyorum.

Bunu paylaşın
Tartışmaya katılın

Okumaya devam edin