“Forward” devam ediyor

1 Kasım’daki paylaşımımda McKinsey’nin açtığı “Forward” adlı ücretsiz programından bahsetmiştim. Sanıyorum aşama aşama kabulleri duyuruyorlar, dün çok sayıda teşekkür mesajı aldım, paylaşımımı görüp, başvurup, kabul alanlardan. Bu beni çok mutlu etti.

Benim paylaşımımı görmeleri bir tesadüf ama harekete geçmeleri onların inisiyatifi. Belki de siz daha öncekini kaçırmış ama bunu görmüş olacaksınız. Şimdi sıra sizde, 28 Kasım’a kadar başvurular devam ediyor! Are you ready to #TakeAStepForward ?

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – –
İş hayatına başlamış ama 5 yılını doldurmamış, şu anda çalışan veya çalışmayan, orta/iyi düzeyde ingilizce bilen üniversite mezunu gençler için bulunmaz fırsat!

Danışmanlık alanındaki sohbetlerde adını kinaye ile anmadan pek geçmesem de, McKinsey çalışanlarının (yüksek niteliklerinin) hakkını hep veririm. Dünya çapında çalıştıkları bütün büyük müşterilerden gözlemle ve yaptıkları çalışmalarla edindikleri tecrübe de yabana atılacak gibi değildir. McKinsey başta tanımladığım hedef kitle için Forward adında bir program açıyor. Bu, yeni düşünme biçimleri geliştirebileceğiniz, kendinize güveninizi artırabileceğiniz ve “amaç”la liderlik etmeyi öğrenebileceğiniz üç seviyeli bir öğrenme yolculuğu. Programın sonunda, McKinsey Forward dijital rozetini alma ve yaşam boyu öğrenen gençlerden oluşan özel bir küresel ağa katılma şansını elde ediyorsunuz. 5 ay boyunca haftada iki saat ayırmanız, dersleri takip edebilecek kadar bir ingilizceye sahip olmanız yeterli. En güzel haber ise bütün bunların ücretsiz olması! Başvuru linki bu sayfada. Herkese bol şans! Kabul alırsanız bana da bir haber sarkıtmayı unutmayın lütfen 😊

Bunu paylaşın
Tartışmaya katılın