DER-YA’yı üyelerinden dinleyin

Kitap Kulübümüzde Ken Robinson’un Öz adlı kitabını okuyoruz. “Kabile” kavramından bahsediyor, böylesi kabilelerin bir parçası olmanın öz’ümüzü ortaya çıkarmakta ve birlikte değer yaratmakta ne kadar önemli olduğunu anlatıyor.

Kendi gelişmesinin sırrını başkalarına yardım etmekten geçtiğini keşfeden kafa dengi insanların oluşturduğu DER-YA topluluğuna ikinci dönem üye kayıtlarını almaya devam ediyoruz. 23 Ocak PAZAR günü demir alıyoruz ve bu limana tekrar Mayıs’ta dönüyoruz. Ben bir süredir anlatıyorum size neler yaptığımızı, ne amaçladığımızı. Bugün de sözü üyelerimize bırakayım. Değerli görüşlerini paylaşma fırsatı bulan arkadaşlarıma teşekkür ediyorum . Video mesajlar ve üyelik linki.

Feyzan Çavuşoğlu
DER-YA’ya katılmak 2021’ de kendime aldığım en güzel hediye.. Keyifle katıldığım körfezlerde birbirimizden, deneyimlerimizden çok şey öğreniyoruz.
Diğer taraftan, DER-YA’nın Kitap kulubü ile kaybettiğimi düşündüğüm okuma motivasyonumu tekrar kazanmaya başladım, iyi gidiyor. Ortak amaçlarımız var ve beraber bu amaçlara ulaşmak çok daha kolay, alışkanlıklarımızı yeniden oluşturuyor takipçisi oluyoruz. İyi ki aranıza katılmışım, çok teşekkürler

Özlem Gülay
Paylaşmak, ilham almak günümüzde bir toplulukta bulunma güdülerinin en başında geliyor. DER-YA grubunda isterseniz pandemide çokça mahrum kaldığımız seyahat arzunuzu bir ülke keşfi ile birleştirebilirsiniz. İsterseniz içinizde yanıp tutuşan o iş fikri ile girişimcilik ruhunuzu samimi bir ekip ile açığa çıkarabilirsiniz. Ya da her daim işimize yarayacak paramıza sahip çıkma ilkesiyle yatırım yapmanın inceliklerine hayatınızda yer açabilirsiniz. İnanıyorum ki ekip büyüdükçe nice keşfe değer temalar bulacaksınız DER-YA’da. Değer yaratmaksa işte tamm da burada.

Gamze ÜRKMEZ
DER-YA da statülerinizden, rollerinizden, ekonomik yapınızdan bağımsız hayata bakışınıza dair sohbetler edebilecek, ön yargı ve etiketlemelerden uzak birbiriniz için neler yapabileceğinizi konuşabilecek ve dostluk kurup özlem duyabileceksiniz.
Burada biz birbirimizi geliştirmek için heybemizi koşulsuz açıyoruz, birbirimizi yukarıya taşıyoruz. Sen de heybendekileri bizimle koşulsuz paylaşmaya niyetliysen, senin için yapabileceklerimizi görmek için bize katılabilirsin!

Tartışmaya katılın

Okumaya devam edin