Foto:Pixabay / Tumisu

Hayatınızın 2021 Muhasebesi, 2022 Planı

Değer Yaratmanın Formülü | Podcast’inde bu hafta sizi geride bırakmakta olduğumuz yılın bir muhasebesini yapmaya davet ediyorum. Önümüzdeki yıl için bu birikim ve değerlendirme bize ışık tutabilir, düşüncelerimizi ve beklentilerimizi belirlemek bize bir iç huzuru kazandırır diye düşünüyorum.

Year Compass adlı bir çalışma var Macar bir grubun kolektif bir şekilde ele aldığı. Ben birkaç yıldır severek kullanıyorum. Bu yıl da hem DER-YA topluluğu üyelerine hem de size tavsiye etmek istiyorum. Hatta DER-YA topluluğunda 9 Ocak Pazar günü kişisel çalışmanın ardından grup çalışması yapmayı planlıyoruz.

“Yılınızı planlamak güzel bir alışkanlıktır. Başarılarınızın ve acılarınızın daha çok farkında olmanıza yardımcı olur ve sadece bir yıl içinde ne çok şey yaşanabildiğini farketmenizi sağlar. Geçmişinizden öğrenerek geleceğinizi aynı hataları tekrarlamayacak şekilde planlayabilirsiniz ve kendi hayatınızda daha kontrollü hissedebilirsiniz.” diyor Year Compass’çılar.

İster linkini verdiğim bu dokümanın bir çıktısını alın, isterseniz de yazılabilir pdf içine kaydedin, nasıl kolayınıza geliyorsa. Bu bölümde kıtabçığın üstünden geçeceğim, sonrasında siz de çay veya kahve termosunu hazır edip, oturabilirsiniz başına.

Formu bu linkten indirebilirsiniz:
https://yearcompass.com/tr/#download

Bunu paylaşın
Tartışmaya katılın