Konuklarımın Değer Yaratma Formülleri – I

Bu hafta ilk 50 bölümde ağırladığım konukların değer yaratma formüllerini bir araya getirdim. İmza sorusunu ilk konuklu bölümden itibaren sormaya başladığımda aklımda olan, yapmak istediğim bir şeydi bu derleme. Bu hafta ilk 50 bölümdeki konuklarımın değer yaratma formüllerini çıkardım. Bu sayede siz de konuklarımın yaklaşımlarını bir arada dinleyebilir ve ilginizi çeken bölümlerin tamamını dinleyebilirsiniz.

Sadece aralarda bazı bölümler benim podcast formatımın dışında olduğu için -Marka Konseyi paneli gibi- değer yaratma formülünü soramadım (belki bir ara off record onlara da sormalı). Kayıtta formülünü bulacağınız değerli konuklarım:

Paul Garrison, Andy Reid, Coonoor Behal (she/her), Gulay Ozkan, Mustafa AYDIN, Zuhal Baltas, Barış Müstecaplıoğlu, Nida Ayça Onur,Maaike Doyer, Gökhan Kara,Azra Betul ERDOGDU, Ayse (Eye-Shay) Birsel, Nurhan Keeler, Bri Williams, Gürcan Didinedin, Seda Evis, Yesim Kunter, Oğuzhan Özcan, Yakup Sezer, Dr. Huseyin Guler, Eva Imir Yokuş, Oana Popa Rengle, Sesil Pir, Lerzan Erkan, Thomas Kolster, Candan Schabio ve Yaman Yamaner

Bunu paylaşın
Tartışmaya katılın