Foto: Neil Soni / Unsplash

Toplantı ayarlama uygulamaları

Dün DER-YA’da toplantılar için birçok kişinin boş zamanını denk getirebileceğimiz bir uygulama var mı diye arıyordum internette. Çünkü sürekli yeni uygulamalar çıkıyor.

Web tabanlı çok basit tasarlanmış bir ücretsiz servise denk geldim. https://www.when2meet.com/ Biraz karıştırdım ama henüz kullanmaya başlamadım, kayıt olmak gerektirmeden çalışıyor gibi görünüyor. Sizin ekibinizle toplantı zamanı bulmak için kullandığınız bir yol veya uygulama var mı?

Hatta şöyle sorayım, son zamanlarda kullanıp sizi mutlu eden, hayatınızı kolaylaştıran bir uygulama var mı? Yorumlarda herkes paylaşsa ne güzel olur! 😍

Sizlerden gelen katkılar:

Ben de gruplar için elverişli değil ancak calendly.com diyecektim, yorumları okurken fark ettim zaten kaçmamış sizden… benim hayatımı kolaylaştırdı ancak çoktan seçmelide zor tabi ki:)

Özge Saygün

Doodle diye bir araç var. Otomatik olarak değil ama kişilerin manuel olarak seçenekler arasından uygun olan zamanı seçtikleri bir program. Ben kullanmıştım bir kaç kere memnun kaldım. https://doodle.com/en/ Bu linkte daha fazla araç var bakmak istersen; https://blog.hubspot.com/sales/schedule-survey

Selim Uysal

Voice uygulaması PDF dosyalarını seslendiriyor. Böylece trafikte veya Spor yaparken okumam gereken makaleleri ertelemeden dinliyorum.

Engin Öztornacı

Ben oldschool olarak teams ve google meets kullanıyorum hala 🙂 

Caner Toker
Tartışmaya katılın

2 yorum

Okumaya devam edin