DER-YA; Değer Yaratmanın Topluluğu

Kurucu Üyelerimiz neler söylediler?

Feyzan Çavuşoğlu

DER-YA’ya katılmak 2021’ de kendime aldığım en güzel hediye.. Keyifle katıldığım körfezlerde birbirimizden, deneyimlerimizden çok şey öğreniyoruz.
Diğer taraftan, DER-YA’nın Kitap kulubü ile kaybettiğimi düşündüğüm okuma motivasyonumu tekrar kazanmaya başladım, iyi gidiyor. Ortak amaçlarımız var ve beraber bu amaçlara ulaşmak çok daha kolay, alışkanlıklarımızı yeniden oluşturuyor takipçisi oluyoruz. İyi ki aranıza katılmışım, çok teşekkürler

Özlem Gülay

Paylaşmak, ilham almak günümüzde bir toplulukta bulunma güdülerinin en başında geliyor. DER-YA grubunda isterseniz pandemide çokça mahrum kaldığımız seyahat arzunuzu bir ülke keşfi ile birleştirebilirsiniz. İsterseniz içinizde yanıp tutuşan o iş fikri ile girişimcilik ruhunuzu samimi bir ekip ile açığa çıkarabilirsiniz. Ya da her daim işimize yarayacak paramıza sahip çıkma ilkesiyle yatırım yapmanın inceliklerine hayatınızda yer açabilirsiniz. İnanıyorum ki ekip büyüdükçe nice keşfe değer temalar bulacaksınız DER-YA’da. Değer yaratmaksa işte tamm da burada.

Gamze Ürkmez

DER-YA da statülerinizden, rollerinizden, ekonomik yapınızdan bağımsız hayata bakışınıza dair sohbetler edebilecek, ön yargı ve etiketlemelerden uzak birbiriniz için neler yapabileceğinizi konuşabilecek ve dostluk kurup özlem duyabileceksiniz.
Burada biz birbirimizi geliştirmek için heybemizi koşulsuz açıyoruz, birbirimizi yukarıya taşıyoruz. Sen de heybendekileri bizimle koşulsuz paylaşmaya niyetliysen, senin için yapabileceklerimizi görmek için bize katılabilirsin!

Osman İri

2021 yılında aldığım en değerli kararlardan biri de DER-YA’ya katılmak oldu. DER-YA, iletişimin ve etkileşimin yüksek olduğu bir topluluk ve değer yaratmanın doğru adresi. Farklı sektörlerde/alanlarda bilgi ve tecrübeye sahip insanların, kişisel gelişimden, finansal yönetime, alışkanlıklar yönetiminden, değişim süreçlerine kadar bir çok alanda paylaşımlar yaptıkları harika bir topluluk. Bu sayede kendi hayatımıza yön vermede ortak paydaşlardan ilham alıyoruz. Kısacası, üyelerin tecrübeleri/birikimleri ve paylaşıma açık olmaları ortaya büyük bir değer çıkartıyor.

Mustafa Başar & Mehmet İlker Aksoy
Serap Duman
Onurhan Kadıoğlu
Sena Taşcı
Mehmet Fatih Turan
1 2 3 4