Gönüllü olarak evcil hayvan bakmak ister misiniz?

Oğlumun benden bir isteği oldu. Bir baba olarak değil de içerik üreticiliği şapkamdan bir istek bu. Linkedin’de yaptığım paylaşımlar ilk defa ilgisini çekti, daha doğrusu paylaşımlar değil de takipçi sayımın görece fazlalığı.

Arkadaşları ile bir youtube kanalı kurmuşlar, onu duyurur musun dedi. Hay Allah, ne kanalı olabilir, Linkedin’le benim seslendiğim kitle ile ne alakası var, buna nasıl bir mazeret bulacağım diye nabzım yükselirken işin iç yüzünü anladım. Meğer okulda bir proje olarak sosyal bir girişim kurmuşlar. Evcil hayvanlarını tatile giderken yanında götüremeyenlerle, evcil hayvanı olan veya olmayan ama gönüllü olarak onlara bakmak isteyenleri bir araya getiren bir platform. Eh bu kadar gönüllülük ve sosyal amaçlar konuşurken bu benim için bile haber niteliği taşıyor, duyurmakta sakınca yok. ☺️

Ama duyurmam yetmiyor sizden youtube kanallarına üye olmanızı rica etmek durumundayım, yoksa paçayı kurtaramayacağım. Sanıyorum ben de onlara gönüllü mentörlük yapmayı teklif edeceğim, abone toplamak öncesinde epey şekillendirilmesi gereken detay var ama gençler takipçi sayısına takılmışlar. Gerçi sadece onların değil girişimi olan yetişkin abileri ablalarının da derdi hizmetten önce takipçi sayısında. Şu an 16, bakalım kaça çıkarabileceğiz günün sonunda siz yardımsever takipçilerin desteği ile 🤗

https://www.youtube.com/@ghb-gonulluhayvanbakma

YÖM Ataşehir okulundaki 6. sınıf öğrencileri bu gençlerin youtube kanalına abone olursanız (ücretsiz tabii) onlara büyük bir motivasyon olacak. Size şu aşamada bir katkısı olmayabilir ama kimbilir, içlerinden bu motivasyonla geleceğin girişimcileri çıkabilir.
Bir de site hazırlamışlar ama henüz geliştirme aşamasında. İlginize ve desteğinize kendim ve onlar adına şimdiden çok teşekkür ederim.

https://gonulluhayvanbakma.tr.gg/

Bunu paylaşın
Tartışmaya katılın

Okumaya devam edin