Çifte doğum günü

%51 Mustafa Denizli ile özdeşleşti diye düşünüyorum, en azından benim nesil için. %51; enseyi karartmamaktır, %51; iyimserliktir zor anlarda bile. 51 yaş da 100 içinde kulağa hoş geliyor 😄 100 gibi bir beklentim yok ama Başak burcu için en mutlu yaşları 60 sonrasıdır diye okumuştum bir yerde. Gittikçe daha çok inanıyorum buna 😄

Dün DER-YA’nın da doğumunu kutlamış olduk. DER-YA Topluluğu, Değer Yaratmanın Formülü’ne inanan, önemseyen kafa dengi insanların birbirlerine kişisel ve kariyer gelişimi için destek oldukları bir platform. Beni bu yolda yalnız bırakmayan 30 yıldır tanıdığım ve dün tanıştığım herkese teşekkür ederim. Söyledikleri güzel sözler ve beklentileri sayesinde heyecanım ve sorumluluğumun daha da arttığını hissediyorum.

Kurucu 100 üyeye ulaştığımızda kapımızı en az 3-4 aylığına kapatacağız. Bu yeni katılanların beraber alışmaları ve tekrarları önlemek için sağlıklı bir yol. Ayrıca o sürede içerideki kişiler “devre” arkadaşlığının ve güvencesinin konforunu daha iyi sürüyorlar.

O yüzden eğer okuduklarınız size cazip geliyorsa elinizi çabuk tutmanızı öneririm. Kurucu üye olarak alacağınız faydaları ertelememenizin yanında topluluğa yön verme şansını da elde etmiş olacaksınız. Yorumdaki linkten topluluk hakkında ayrıntılı bilgilere ve üyelik alanına ulaşabilirsiniz.

Foto: Macera Köyü, Ümraniye Millet Bahçesi (çocuklulara hararetle tavsiye ederim)

Bunu paylaşın
Tartışmaya katılın